0Item(s)
Ostukorvis (0) toodet Vaata ostukorvi

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Müügitingimused

Kõik hinnad e-poes sisaldavad käibemaksu 0%.

* Smartpost 2,50 eur ( kõik pakid )

* Omniva pakiautomaat 2,50 eur ( kõik pakid )

* Saatmine Eestist Soome smartpostiga 10 eur (kaaluga kuni 10kg)

* 20-100kg paki saatmine Soome (Helsinki ja ümbrus) 40 eur, mujale kooskõlastamisega.

* Korjan ise laost peale Tallinnas ,Luise 4c.

Käesolevad Osaühingu (edaspidi nimetatud Valika) ostu- ja müügitingimused (edaspidi nimetatud tingimused) kehtivad kõigi isikute suhtes (edaspidi nimetatud Ostja), kes Valika e-poe (edaspidi e-pood) vahendusel ostavad kaupu või tellivad teenuseid. 

Valikal on õigus tingimusi ja hinnakirja ette teatamata muuta või täiendada. Nimetatud muudatustest ning täiendustest teavitatakse veebileheküljel www.valika.ee  ja need jõustuvad avaldamise hetkest. 

Kõik Valika e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud Ostja isikuandmed on konfidentsiaalsed. Ostja annab e-poes andmeid sisestades õiguse koguda ja töödelda Ostja isikuandmeid (ettevõtte nimi, nimi, kontakttelefon, kauba kättetoimetamise ja/või registreerimise aadress, e-posti aadress jne) ning edastada Ostja isikuandmeid kauba kättetoimetamist teostavale isikule kauba kättetoimetamiseks. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab Ostja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse, Valikal ei ole neile ligipääsu.

Valikal on õigus kasutada Ostja kauba kättetoimetamise ja/või registreerimise aadressi oma toodete ja teenuste kohta reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

E-POEST TELLIMUSE VORMISTAMISE PROTSESS 

Ostja lisab soovitud tooted ostukorvi. 

Ostja vajutab tellimuse vormistamiseks tootelehel nupule «Vormista tellimus» või ostukorvi sisu kuvavale info nupule. 

Ostja kontrollib üle ostukorvi lisatud tooted ja kogused. Kui ostukorvi sisu õigsuses on veendutud, vajutab Ostja nupule «Vormista tellimus».

Ostja teeb valiku kahe e-poe kasutaja tüübi vahel. E-poe konto loomine ei ole kohustuslik, e-poe tellimusi saab esitada nii registreerunult kui ka registreerumata. Registreerunult ja sisse logituna e-poe tellimuste esitamine võib anda vastavalt kampaaniatele soodustusi.

Ostja täidab kontaktandmete ja/või tarneandmete veerud tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Ostja tellitud kauba kiire ning tõrgeteta kättetoimetamine ja hilisem pretensioonide lahendamine. 

Ostja teeb valiku kauba kättetoimetamise viisi osas. Valika pakub kauba kättetoimetamiseks järgnevaid variante:

-       Ostja tuleb kaubale ise järgi e-poe esindusse Tallinnas.

-       Ostjale toimetatakse kaup soovitud aadressile kulleriga;

-       Ostja tellib kauba SmartPOSTI või Omniva pakiautomaati.

Ostja valib kauba eest tasumise viisi. Valika pakub kauba eest tasumiseks järgnevaid variante:

-       otse läbi internetipanga linkide (Swedbank, SEB, Nordea, LHV pangad ning Mastercard ja Visa krediitkaardid);

-       tasumine arvega.

E-poes Ostja poolt ettemaksuga tasutud tellimusi käsitletakse alates laekumise hetkest tööpäevadel 08:00-18:00. Sõltuvalt töömahust võidakse pärast kella 15:00 kinnitatud tellimusi käsitleda järgneval tööpäeval. 

Statistika