0Item(s)
0 Items View Cart

You have no items in your shopping cart.

Product was successfully added to your shopping cart.

Parafiinivann vaha 900g ja kindad komplektis

Quick Overview

Vahasoojendaja elektriline, kaks reguleerimise asendit, komplektis on 2 x 450gr. vaha,  ja  kilekindad 100tk.

Availability: In stock

€45.00

Details

Vahasoojendaja elektriline, kaks reguleerimise asendit,

 komplektis on 2 x 450gr. vaha, ja kilekindad 100tk.  в комплекте  2 шт  по 450г  парафин и перчатки полиэтиленовые 100 шт.

Vahasoojendaja elektriline, kaks reguleerimise asendit,

Parafiinvanni täitmine ja vaha sulatamine: 

1. Aseta parafiinivann kuumakindlale alusele. 

 2. Veendu, et ON/OFF nupp on keeratud asendisse „0“, tuli ei põle.

 3. Aseta parafiin (maks. 2 kg) vanni ja sule kaas. 

4. Lülita parafiinivann sisse, keerates ON/OFF nupp asendisse 2. Süttib tuli. Seejärel asu parafiini soojendama. Vajadusel saad nuppudega vaha temperatuuri vannis muuta. Parafiini ei tohi kasutada enne, kui see pole täielikult sulanud. Vaha sulamiseks kulub umbes 90 minutit.

 5. Kui parafiin on sulanud, keera lüliti asendisse 1.

 6. Väldi parafiini taseme langemist jooneni „MIN“. Parafiini kogus peab olema MIN-MAX joonte vahepeal. Protseduur:

 7. Puhasta käed ja jalad; eemalda aksessuaarid; keera üles käised või püksisääred. Parima tulemuse saavutamiseks masseeri enne protseduuri jalgu ja käsi endale sobiva niisutava kreemiga. Ära kasuta kuumusega aktiveeruvaid kreeme. 

8. Katseta parafiini kuumust randmel. 

 9. Aseta aeglaselt jalad või käed parafiinivanni ja võta need aeglaselt välja. Jälgi nahapinda mõne sekundi jooksul kuni parafiin on nahal tahenenud. Korda käte või jalgade parafiini kastmist 5 korda või rohkem. Mida paksem on parafiinikiht, seda kauem püsib parafiini soojusefekt. 

10. Mähi käed või jalad kilekinnastesse, -sussidesse. Suurema efekti saavutamiseks kasuta lisaks pakse puuvillakindaid, -sokke. 

11. 15 minutit hiljem (võid pikendada toimeaega, kui parafiini kiht on paks ja kasutad soojust hoidvaid puuvillakindaid) eemalda puuvilla- ja kilekindad, eemalda parafiinikiht kätelt ja jalgadelt. Eemaldatud parafiin tuleb ära visata! Kliendi käed ja jalad on pärast protseduuri pehmed ja hooldatud. 

12. Kui sa parafiinivanni enam ei kasuta, lülita seevälja, eemalda pistikust. Parafiinivanni soovitatakse puhastada ja uue parafiiniga täita pärast 40. kasutuskorda.

Märkused: 

1. Ära kasuta seadet niisketes ruumides (nt. vannituba). Ära aseta seadet vette või teistessee vedelikesse. Ära hoia seadet ebakindlal alusel. 

2. Ära jäta seadme juhet vedelema, sest võid selle taha kergelt takerduda ja seadme laualt maha kukutada. Veendu, et seadme juhe ei ole kokkupuutes erinevate küttekehadega. 

3. Ära puutu seadme sisemist metallpinda, et end mitte kõrvetada. 

4. Võimalusel kasuta sama tootja parafiinvanni ja vaha.

 5. Ära seisa parafiinvannis. 

6. Ära kuumuta parafiini mikrolaineahjus. Ära kuumuta parafiini koos kilepakendiga. Ära lisa parafiini hulka teisi komponente (õlid, vedelikud). 

7. Parafiinprotseduure ei soovitata põletustega, allergiaga või mõne muu haigusega nahale. Ära kasuta parafiini silmade ümbruses või teistes tundlikel nahapindadel.

Additional Information

sold out No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

  1. Be the first to review this product

Write Your Own Review

Statistika